![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» висловлює щиру подяку депутатам Южноукраїнської міської ради, які виділили депутатські кошти для матеріального забезпечення роботи відділень.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» працює над розширенням видів послуг.
Так завдяки небайдужості депутата Южноукраїнської міської ради Палія О.В. було придбано рідкокристалічний телевізор у відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу, що дає змогу для відпочиваючих, а це люди пільгової категорії, проводити цікавий досуг, інформаційні години, перегляд цікавих фільмів, адже хочеться у такому віці отримувати позитивну інформацію та гарні новини.
Завдяки підтримки депутатів Южноукраїнської міської ради Узунова В.М., Вороніної О.С., Добровольського А.А., Мілюк В.В., Зеленюка А.В., Курдасова О.О., Клименка Р.І.,Квасневського Є.А., Рибакової Л.А., Кривіцької Ж.О., Бутакової Ю.А., Іщенко Л.В., Борця М.М., які охоче погодилися надати депутатські кошти у розмірі 56,0 тис.грн. було придбано масажне крісло OSIS (OS-470i) у відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг. Дане крісло є багатофункціональним і має шість автоматизованих програм, завдяки чому з’явилась можливість залучати до отримання реабілітаційних послуг більшу кількість пільгових категорій громадян.
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг щорічно проходять реабілітацію 300 ветеранів війни, ветеранів праці, одиноких громадян та інвалідів, які проживають у нашому місті. Також у пільгової категорії громадян з’явиться можливість отримувати разові послуги масажу на кріслі, за направленням лікарів комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня», що відповідно збільшить річну цифру відвідувачів нашого закладу.
Завдяки підтримки депутата Южноукраїнської міської ради Захарової О.В. придбано акустичну систему, карту пам’яті та цифрову камеру (фотоапарат) у відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг, що дасть змогу проводити культурно-мистецькі заходи, а також робити гарні фото-звіти.
Завдяки підтримки депутата Южноукраїнської міської ради Венгера В.М. було придбано апарат MIT-C двоканальний для виготовлення кисневої пінки у відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг, що дасть змогу покращити самопочуття, знизить ознаки хронічних хвороб у відпочиваючих.
Завдяки підтримки депутата Южноукраїнської міської ради Гут С.С. було придбано аромолампу - дієвий профілактичний засіб проти простудних та хронічних захворювань у відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг.
Також хочемо подякувати директору департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Заболотній Л.В. за допомогу та підтримку у вирішенні питання матеріального забезпечення комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська».
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...