AA

«Круглий стіл» із старшокласниками «Медіапростір»

За ініціативи міського голови 04 квітня 2018 року в сесійній залі виконавчого комітету відбулось засідання «круглого столу» із учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та гімназії міста на тему «Медіапростір».

З метою визначення небезпечних факторів, першопричиною яких є недоцільне використання мережі Інтернет, у форматі дискусії було обговорено питання функціонування соціальних мереж, різнотематичних соціальних груп, позитивних та негативних впливів медіа технологій.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти Юрій Сінчук, зазначивши, що процеси розвитку інформаційних технологій створюють умови для ефективного розвитку сучасного суспільства, однак спричиняють не лише позитивні, але й негативні явища.

Ведуча заходу, методист КУ КМОЦ Братищенко Ольга, запропонувала для обговорення присутніх питання нав’язливого веб-серфінгу, кіберкомунікативної залежності підлітків, ігроманії серед дітей, явищ кібербулінгу та проявів кіберагресії в учнівському середовищі. Учні активно приймали участь в обговоренні, аргументували власні висловлювання, дискутували з практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти, наводили приклади та сформулювали ефективні шляхи подолання негативних явищ в учнівському середовищі, напрямки співпраці та надання допомоги одноліткам та учням молодшого віку.

 

 

Читайте також

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...