AA

«Круглий стіл» із старшокласниками «Медіапростір»

За ініціативи міського голови 04 квітня 2018 року в сесійній залі виконавчого комітету відбулось засідання «круглого столу» із учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та гімназії міста на тему «Медіапростір».

З метою визначення небезпечних факторів, першопричиною яких є недоцільне використання мережі Інтернет, у форматі дискусії було обговорено питання функціонування соціальних мереж, різнотематичних соціальних груп, позитивних та негативних впливів медіа технологій.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти Юрій Сінчук, зазначивши, що процеси розвитку інформаційних технологій створюють умови для ефективного розвитку сучасного суспільства, однак спричиняють не лише позитивні, але й негативні явища.

Ведуча заходу, методист КУ КМОЦ Братищенко Ольга, запропонувала для обговорення присутніх питання нав’язливого веб-серфінгу, кіберкомунікативної залежності підлітків, ігроманії серед дітей, явищ кібербулінгу та проявів кіберагресії в учнівському середовищі. Учні активно приймали участь в обговоренні, аргументували власні висловлювання, дискутували з практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти, наводили приклади та сформулювали ефективні шляхи подолання негативних явищ в учнівському середовищі, напрямки співпраці та надання допомоги одноліткам та учням молодшого віку.

 

 

Читайте також

Достойні нагороди

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

З 23 по 25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставк...

Ще одна гарна справа

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У 2011 році  започатковано  щорічний конкурс творчих проектів «Влада – це Я&ra...

Будуємо Європу в Україні

Управління Южноукраїнської міської ради

Другого жовтня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№3 представниками ЄС в...

Студентам всіх ВНЗ України надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість пр...

Нові досягнення, нові перемоги

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

18 вересня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету відбулося вручення сертифікатів стипендіат...