Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Хто може відвідувати дитячий садочок
AA

Хто може відвідувати дитячий садочок

Нагадуємо жителям Южноукраїнскої міської територіальної громади умови відвідування чергового дошкільного навчального закладу №6 «Світлячок» під час воєнного стану.

Відповідно до розпорядження міського голови №75-р від 7.04.2022 р., відвідування садочку дозволено для дітей віком від 3-х до 6(7) років виключно для певної категорії батьків: одинокі працюючі, оперативний персонал ВП ПАЕС (обоє батьків), військовослужбовці (обоє батьків), інша категорія батьків, яка узгоджується з керівництвом міста. 

Запис вихованців в заклад відбувається за заявою батьків та довідки з місця роботи (у виключних випадках інформації про місце роботи з контактним телефоном безпосереднього керівника з подальшою її перевіркою).

Прийом дітей призупиняється під час наявного сигналу «Повітряна тривога» в реальному часі, діючого на даний час сигналу «Повітряна тривога» та відновлюється через 30 хв. після сигналу «Відбій повітряної тривоги».

Читайте також

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання та зміну назви Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну ти...