![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За період з 25.01.2016 – 29.01.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 2 940,3 тис.грн., із них 873,1 тис.грн. податку та збору на доходи фізичних осіб, земельного податку - 1 342,3 тис.грн., акцизного збору - 558,0 грн.
За період з 25.01.2016 – 29.01.2016 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 5 513,8 тис. грн. з них на: виплату заробітної плати – 3 261,9 тис. грн., харчування – 151,0 тис. грн., а також кошти в сумі 164,3 тис. грн. направлено на: придбання квітів, підписку періодичних видань на 2016 рік, послуги зв’язку, проведення перевірки технічно-справного стану транспортних засобів, технічне обслуговування електрообладнання, не побутового холодильного та вентиляційного обладнання, цілодобове спостереження за протипожежним станом, обслуговування інженерних мереж, надання оголошень в засобах масової інформації, фінансову підтримку громадських організацій, відрядження, компенсацію за житлово-комунальні послуги учасникам АТО, учасникам бойових дій, інвалідам по зору, стипендію дітям-сиротам. За рахунок коштів субвенції з державного та обласного бюджетів проведено видатки в сумі 1 936,6 тис.грн. на: виплату заробітної плати працівникам освіти та медичним працівникам, надання пільг та житлових субсидій за житлово-комунальні послуги, медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші субвенції.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...