![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Протягом тижня у закладах освіти громади проведено виховні заходи до Дня вшанування пам’яті захисників Вознесенського району, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У закладах дошкільної освіти з вихованцями проведено тематичні бесіди, спортивні заняття «Нема переводу козацькому роду», музично-тематичні заняття «Ми маленькі патріоти свого рідного краю», сюжетні ігри «Воїн який?», «Тривожний рюкзачок», організовано перегляд знімків та відео про події визволення Вознесенського району. Малята виготовляли скорботних ангелів, соняшники як символ скорботи за загиблими героями, конструювали з ЛЕГО «Сердечка подяки», «Башту миру», розмальовували «Голуба пам’яті», намалювали малюнки «Наші захисники». У Костянтинівському ЗДО «Ромашка» вихованці разом із вихователями висадили на честь пам'ятi захисникiв алею козацьких ялiвцiв.
Для учнів закладів загальної середньої освіти проведено тематичні уроки з історії України, на яких переглянуто документальний фільм «Битва за Вознесенськ: хроніка оборони міста у війні росії з Україною», з подальшим обговоренням, тематичні виховні години «Герої Вознесенщини», «Хрещені боєм», «Переможний бій у м. Вознесенськ», «Бої за Вознесенськ» .
У бібліотеках ліцеїв і гімназій організовано книжкові виставки з відповідної тематики, фотовиставки «Сторінками історії. Битва за Вознесенськ», «Оборона Вознесенщини» та проведені бібліотечні уроки про героїв Вознесенщини .
Керівники гуртків позашкільних закладів освіти разом із вихованцями переглянули відео «Бій за Вознесенськ», «Історичні факти Вознесенщини», обговорили події, які відбулися два року тому та виготовили обереги для наших захисників.
Ми вдячні кожному захиснику за новий день, можливість працювати, навчатися, мріяти. Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за незалежність України.
Разом ми переможемо!
Слава Україні!
Героям Слава!
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...