AA

До Всесвітнього дня охорони праці

26.04.2017 року в приміщенні  Департаменту праці та соціального захисту населення м. Южноукраїнська, до Всесвітнього Дня охорони праці,  відбулася виставка спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту  по вивченню передового досвіду та пропаганди з питань  охорони праці  Відокремленого Підприємства  «Южноукраїнська   атомна  електростанція».

Ініціатором виставки виступило відділення виковначої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Южноукраїнську. Виставка проводилася з метою пропаганди створення на робочому місці сприятливих і безпечних умов праці, які  тісно пов’язані із забезпеченням робітників спецодягом, спецвзуттям.

В заході взяли участь учні Державного навчального закладу «Южноукраїнський  професійний ліцей», яким були продемонстровані різні засоби індивідуального захисту. Працівником департаменту праці та соціального захисту населення Мазаєвої Н.Ф. та страховим експертом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань Божко О.О. проведено екскурс про призначення  та використання засобів індивідуального захисту, необхідністю застосування їх у виробничих умовах і виключно тоді, коли безпеку робіт неможливо забезпечити конструкцією обладнання, організацією виробничих процесів. Учні з зацікавленням знайомилися  з  засобами  індивідуального захисту від небезпечних і шкідливих виробничих факторів,із задоволенням  їх приміряли.

 

 

Читайте також

До уваги батьків!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації при...

УВАГА! Важлива інформація

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної  ситуації п...

До уваги батьків!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Порядок прийняття дітей до закладу дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з пошир...

Крок до дітей

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Діти міста Южноукраїнська зарекомендували себе майже у всіх сферах навчально-виховного процесу, прос...

Шановні друзі!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У місті Южноукраїнську з 2014 року започатковано щорічний Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу....