До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
26.04.2017 року в приміщенні Департаменту праці та соціального захисту населення м. Южноукраїнська, до Всесвітнього Дня охорони праці, відбулася виставка спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту по вивченню передового досвіду та пропаганди з питань охорони праці Відокремленого Підприємства «Южноукраїнська атомна електростанція».
Ініціатором виставки виступило відділення виковначої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Южноукраїнську. Виставка проводилася з метою пропаганди створення на робочому місці сприятливих і безпечних умов праці, які тісно пов’язані із забезпеченням робітників спецодягом, спецвзуттям.
В заході взяли участь учні Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», яким були продемонстровані різні засоби індивідуального захисту. Працівником департаменту праці та соціального захисту населення Мазаєвої Н.Ф. та страховим експертом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Божко О.О. проведено екскурс про призначення та використання засобів індивідуального захисту, необхідністю застосування їх у виробничих умовах і виключно тоді, коли безпеку робіт неможливо забезпечити конструкцією обладнання, організацією виробничих процесів. Учні з зацікавленням знайомилися з засобами індивідуального захисту від небезпечних і шкідливих виробничих факторів,із задоволенням їх приміряли.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...