AA

До відома субʼєктів підприємницької діяльності та підприємств міста!

Міжнародний благодійний фонд “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати.

Перевага буде надана заявкам, що продемонструють реалістичний бізнес-план, з перспективою розвитку бізнесу.

Також перевага надаватиметься заявкам, що подають підприємці зі складу ВПО, але пропозиції від заявників, що не є ВПО, також будуть прийматися до розгляду. Крім того, відбіркова комісія враховуватиме питання заявників та буде віддавати пріоритет жінкам за умови, якщо всі інші аспекти заявок отримали однакову оцінку.

Грант може бути використано на купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розширення бізнесу і створення нових робочих місць.

Вартість майна, що буде надаватись за одним грантом, не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Розмір вартості майна залежить від заявлених зобов’язань зі створення робочих місць:

  • до 300 тисяч гривень в разі працевлаштування до 10 осіб;
  • до 210 тисяч гривень в разі працевлаштування до 7 осіб;
  • до 150 тисяч гривень в разі працевлаштування до 5 осіб;
  • до 100 тисяч гривень в разі працевлаштування до 3 осіб.

Загальний бюджет конкурсу — 3 100 000 грн.

Пропозиції розгляне комісія з представників органів влади, бізнес-об’єднань, громадських і міжнародних організацій, науковців. Підписання угод з переможцями – до 28 лютого 2018 року. Наступні півроку їм надаватиметься й безкоштовна експертна підтримка.

Подача заявок на участь у конкурсі  приймається у термін до 27 грудня 2017 року. З інформаційними матеріалами щодо конкурсу можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv-3/.

 

Читайте також

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг підвищено тарифи на водопостачання та водовідведення в 43 містах України

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг 4 лют...

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.12.2019 по 31.12.2019 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання  рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні з...

Підсумки огляд-конкурсу «Краще комплексне новорічне оформлення об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства та сфери побуту»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 20.09.2017 №263 (з ураху...