![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/0a430bc88f2273dc55a72cb7f548d91a.png)
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ...
З біллю та сумом повідомляємо про загибель старшого лейтенанта, командира взводу реагування 2...
Res --> 1
За грудень 2022 року управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради отримало від власників житлових приміщень 47 повідомлень про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб розміщених у житлових приміщеннях, які прихистили в себе 115 внутрішньо переміщених осіб.
Повідомлення про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, з пакетом необхідних документів надається до управління житло-комунального господарства Южноукраїнської міської ради один раз для фіксації дати розміщення ВПО.
За грудень 2022 року з 1 по 5 січня 2023 року до управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради надано 449 заяв від власників, які прихистили в себе 1072 внутрішньо переміщених осіб про отримання компенсаційних витрат.
Нагадуємо, що для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістились в період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, необхідно щомісячно з 1 по 5 число подавати заяву до управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради, за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 23, каб. 93АБ.
З біллю та сумом повідомляємо про загибель старшого лейтенанта, командира взводу реагування 2...
Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний р...
Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VIІI скликання 49 сес...
25.07.2024 відбувся онлайн вебінар на тему: «Ментальне здоров’я. Час турбуватися про себ...
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
З початком літа почастішали випадки виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, зумовл...
Станом на 25 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Минулого тижня в Миколаєві відбувся Четвертий очний навчально-інформаційний захід "Громади - ве...