Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальнитх послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» повідомляє, що при територіальному центрі функціонує «гаряча» телефона лінія для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
При необхідності просимо Вас звертатися за телефонами: 5-55-37 або 0689451900.
Працівники територіального центру готові допомогти одиноким, одинокороживаючим громадянам похилого віку та особам з інвалідністю (за умови, що діти проживають за межами громади), придбати продукти харчування, лікарські засоби, засоби першої необхідності, здійснити оплату комунальних платежів, при необхідності взяти на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома.
Також нагадуємо, що працівниками комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» проводять поквартирні обстеження пільгової категорії населення, під час яких виявляються потреби малозахищених громадян та проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо послуг та допомог, які надаються у територіальному центрі, попередження пожеж та загибелі на них, як захистити себе від шахраїв та ін. З вересня 2021 року обстежено матеріально-побутові умови проживання 109 осіб. У результаті обстежень у 2 осіб взято заяву на матеріальну допомогу, 1 особи – на продуктовий набір, 1 особу записано до відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг.
Просимо Вас із розумінням ставитись до працівників та не соромитись просити у них пред’явити відповідне посвідчення.
У разі виникнення питань телефонуйте за вищевказаними телефонами або звертайтеся за адресою: б-р Цвіточний, 4, каб. 3, 4.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...