![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
В Южноукраїнській міській територіальній громаді для реабілітації дітей з інвалідністю віком до 18 років та для попередження інвалідності дітей віком до трьох років (включно), за місцем їх проживання, працює відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, що є структурним підрозділом комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади».
Педагоги з дітьми проводять діагностику, групові та індивідуальні корекційно-розвиваючі заняття, заняття з лікувальної фізкультури, сенсорної інтеграції, логопедії, соціально-побутової орієнтації, розвитку комунікативної діяльності, розширення досвіду соціально-психологічної адаптації та інтеграції, заходи із соціально – культурної реабілітації.
У подальшому планується розширення переліку послуг та категорії дітей – отримувачів цих послуг. Вже з вересня до відділення реабілітації прийматимуться діти від чотирьох років, яким інвалідність не встановлено, але які мають відповідні медичні показання і потребують спеціальних умов для отримання реабілітаційних послуг.
Пропонуємо батькам дітей, котрі мають труднощі поведінкового характеру, порушення в розвитку, у сприйнятті світу, низький рівень соціальної активності, ознайомитися з інформаційними буклетами та заповнити пропоновану анкету. АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ
Заповнені анкети просимо надіслати на електронну адресу: reabilitatsia2017@ukr.net до 05.08.2021.
Заздалегідь вдячні за конструктивну співпрацю!
Бажаємо всім дітям зростати здоровими, розумними та щасливими.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...