![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
У комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» для відпочиваючих відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг 20 липня 2017 соціальний працівник Ірина Ткаченко провела цікаву та пізнавальну лекцію, щодо дій підопічних у разі виникнення надзвичайних ситуацій та про роботу університету третього віку.
Підопічним відділення така інформація була дуже потрібно, адже не всі обізнані у тому, що робити при будь-якій надзвичайній ситуації. Обговорювали дії та порядок евакуації з приміщення. До лектора задавалися питання, які колективно обговорювалися.
Потім Ірина Миколаївна повідомила відпочиваючим відділення про те, що на базі комунального закладу “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська” працює університет третього віку.
Зазначила, що люди похилого віку, ставши пенсіонерами, почувають себе викинутими на узбіччя життя. Після бурхливого трудового шляху їм важко пристосуватися до нових умов. Хоча спочатку здається, що нарешті прийшов довгоочікуваний спокій. Але з часом людина починає почувати себе самотньо, їй хочеться спілкуватися з людьми свого віку, навіть хочеться навчитися чогось нового. Тому було запропоновано вступити до лав студентів університету третього віку.
Формування груп здійснюється за списками громадян, що виявили бажання одержувати цю послугу. Запис здійснюється у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за телефоном 5-55-37 або за адресою: бульвар Цвіточний, 4, каб.№3.
Наш університет для цікавих до життя, ініціативних, активних, енергійних пенсіонерів!
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...