До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Напередодні Нового року учні, вихованці, їх батьки, педагогічні працівники закладів освіти Южноукраїнської територіальної громади виявили бажання привітати з новорічними святами воїнів, які зараз знаходяться на передовій, подарувати їм трохи світла посеред темряви. Тому дружньо долучилися до благодійної акції «Новорічні подарунки воїнам ЗСУ», яка проходила з 15 листопада по 20 грудня 2023 року.
Під час акції збирали продукти тривалого зберігання, чай, каву, ліки, засоби гігієни, сухий душ, теплі шкарпетки тощо. Діти виготовляли обереги, писали зворушливі листи та малювали надихаючі малюнки для воїнів.
Зібрані речі передали у благодійні фонди громади: БФ «Южноукраїнці разом з ЗСУ» директор Сорокодум Т. В., БФ «Бандерівці» - Супряга С.І., БФ «Берегиня Південь» - Самчинська Л.Ю. Зі слів волонтерів гуманітарна допомога поїде у різні напрямки, де проходять бойові дії, також формують індивідуальні посилки для воїнів громади, які захищають нас. Пізніше волонтери нададуть фото-звіт.
Новий рік – це свято, від якого і діти і дорослі чекають дива, чогось особливого. Нехай цьогорічним дивом для всіх українців стане довгоочікувана Перемога, а наші безстрашні воїни повернуться додому, до рідних, живими і здоровими!
З Новим роком!.
Разом до Перемоги!
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...