AA

ДИТЯЧІ МРІЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА

Головне завдання школи сьогодні – підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті міста та держави в цілому. 

            Саме з цією метою з 2011 року проходить щорічний міський конкурс учнівських проектів «Влада – це Я». 13 грудня на базі  ЮЗШ № 4  було проведено захист  учнівських проектів Конкурсу. На конкурс було подано 8 творчих проектів учнів 9-11 класів та слухачів секції МАН ЦДЮТ і СЮТ.

 У проектах конкурсанти піднімали важливі питання щодо розвитку міста:

  • створення етномузею (скансену) під відкритим небом;
  •  ремонт спортивного майданчика на території СК «Олімп» і на території ЮЗШ №2;
  • проблема прибирання за своїми улюбленцями;
  • встановлення ліхтарів-вказівників;
  • «гарячий обід у супермаркетах»;
  • встановлення «поличок доброти» у супермаркетах міста тощо.

           Оцінювали роботи конкурсантів члени журі у складі начальника управління освіти Сінчука Ю.М., директора департаменту соціальних питань та охорони здоровʼя Гехад Е.Е., заступника начальника управління молоді, спорту та культури Волошиної О.М., директора КУ КМОЦ Маленької Л.М., начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Невідомої Н.І., директора  Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Супряги Т.О., директора Станції юних техніків  Цуркан В.Г.,  заступника директора з виховної роботи Южноукраїнської загальноосвітньої школи №4 Крижанівської І.В. 

Підведення підсумків конкурсу відбулося 20 грудня 2018 року.

Зі словами привітання й вдячності за кожний підготовлений учнівський проект до учасників конкурсу звернувся Юрій Михайлович Сінчук. Прозвучали слова вдячності і для педагогічних працівників, які допомагали своїм вихованцям у створенні проектів.

За творчість та якісну підготовку робіт всім учасникам конкурсу вручено грамоти, а переможцям - сертифікати та грошову винагороду.

Переможцями міського конкурсу творчих проектів учнівської молоді «Влада – це Я» стали Васильченко Дарина, учениця 11-Б класу ЮЗШ №3 – І місце; Однороз Юлія, учениця 11-А класу ЮЗШ № 2 - ІІ місце; БулацевськаЯна, слухач секції «Українська мова» МАН ЦДЮТ – ІІІ місце.

Усі ідеї учасників конкурсу – це крок у майбутнє нашого міста, який заслуговує на увагу дорослих та можновладців міста. Тому, сподіваємося, що дитячі мрії знайдуть відгук і  міська влада  віднайде  можливість  втілити їх  в життя.

 

Читайте також

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережніст...

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...