Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Благоустрій міста – задача всієї громади
AA

Благоустрій міста – задача всієї громади

Коли йдеться про оточуюче середовище, то всі ми хочемо жити в красивому чистому місті чи селі. А от брати безпосередню участь у створенні затишку певна частка южноукраїнців не квапиться, навіть коли це є закріпленим обов’язком.

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади продовжує боротьбу із занедбаними, захаращеними територіями та іншими порушеннями правил благоустрою.

Найактуальнішою на сьогоднішній день є проблема викошування трави. Частина підприємців та голів ОСББ ігнорують вимоги та навіть приписи про необхідність дати ладу газонам на своїх територіях, де розростається, зокрема, такий агресивний бур’ян як амброзія.

Ще одне порушення правил благоустрою досі фіксується містом, незважаючи на те, що другий рік країна потерпає від повномасштабного вторгнення військ російської федерації. Йдеться про вивіски магазинів російською мовою. Вони досі є навіть на проспекті Незалежності. Підприємці отримали приписи щодо усунення порушення.

Інспекція з благоустрою також вимагає від підприємців встановлення урн біля магазинів. Когось  доводиться вмовляти виконувати обов’язкові для всіх правила, а деякі швидко реагують на приписи. Щоправда, кожен підприємець керується власними уподобаннями, тому проспектом можна побачити як металеві витончені ємності для збирання сміття, так і маленькі відерця зі сміттєвим пакетом.

Є позитивні зрушення. Так, після скарг жителів міста та відповідних приписів інспекції на вулиці Європейській біля магазина «Охота и рыбалка» його володар встановив лави для тих, хто чекає на автобус. А от вимога змінити мову вивіски поки не виконана.

Інспектори продовжують працювати з населенням, підприємцями, переконувати у необхідності дотримуватися правил благоустрою, і сподіваються на розвиток відповідального ставлення жителів до зовнішнього вигляду території громади.

 

 

Читайте також

Прибирання снігу

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та проведення п...

Вивезення опалого листя

Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади

Осінь – прекрасна пора року, коли дерева та кущі починають міняти свій колір, а листочки почин...