![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
26 грудня на відділеннях дзюдо та сумо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» вітали кращих спортсменів 2015 року. Тренери у тісній співпраці з батьками підготували для дітей подарунки. Урочисті нагородження чергувалися з іграми та вікторинами. Діти мали змогу проявити себе не тільки в знаннях теорії обраного спорту а і в своїх артистичних здібностях, логіці та винахідливості. Грали юні спортсмени і один з одним, і з батьками, і з тренерами! Підтримка друзів та батьків, отримані нагороди та солодощі – запорука гарного настрою!
Ось вони, ті, хто був вимогливим до себе та прислухався до порад тренера, хто міг знайти слабкі сторони суперників та не упустив свій шанс: Шкепаст Марк, Шкепаст Ніна, Адилханян Карина, Толстова Альона, Болотова Діана, Романенко Ларіон, Васецький Микита, Пашко Дмитро, Андрієвич Данило, Похильченко Едуард.
2015 рік відкрив для них двері у Чемпіонат Європи с боротьби сумо, у чемпіонати України з дзюдо та сумо, чемпіонати Миколаївської області з сумо та дзюдо, міжнародні та всеукраїнські турніри.
Вели дітей до перемоги тренери-викладачі Тімашков Юрій Миколайович, Тімашкова Оксана Володимирівна, Болотова Анна Петрівна та Хлюстін Анатолій Русланович. Завдяки їм відділення має свої традиції як в тренувальному процесі, так і під час відпочинку. Словом – захід видався повчальним та розважальним!
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...