![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Цей день для вшанування ліквідаторів обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд, так званий саркофаг, на Чорнобильській атомній електростанції.
13 грудня в церквах та храмах міста Южноураїнськ відбувся заздравний молебень з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На молебні в храмі Христа Спасителя були присутні голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” Валерій Онуфрієнко, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та інші громадяни міста.
14 грудня на меморіальному комплексі біля пам’ятника „Чорнобильська Мадонна” відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення цього пам’ятного дня. З промовами виступили заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кольчак, голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” Валерій Онуфрієнко.
На заході були присутні начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, члени Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України”, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники управлінь, організацій, підприємств міста та ЗМІ.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...