Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
24 листопада 2015 року у залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську щодо дотримання законодавства про працю.
Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії – начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад за участю представників Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Миколаївської області, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради та Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській області.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад доповіла про результати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську станом на 24.11.2015.
Окрім цього, на засіданні розглядалося питання щодо запровадження надання Державною податковою службою інформації з повідомлення «Прийняття працівника на роботу» для відстеження та подальшого контролю за легалізацією зайнятості та надходженням єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...