![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
30 жовтня представники Южно-Українського енергокомплексу відвідали військову частину Протиповітряної оборони Збройних сил України, що дислокується в місті Первомайськ. У день 50-річчя військового підрозділу, в числі бойових завдань якого прикриття повітряного простору над ВП ЮУАЕС, енергетики передали воїнам-ракетникам дизельний генератор і потужний компресор для підкачування шин автомобільного транспорту, призначеного для транспортування ракетних установок.
Передаючи подарунки від колективу атомників, заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з фізичного захисту та режиму Іван Жебет підкреслив: «Устаткування, яке ми сьогодні привезли, придбане на особисті кошти наших працівників, що зібрані як добродійні внески в зміцнення боєздатності Збройних сил України, у тому числі й у посилення захисту нашого підприємства з повітря».
Приймаючи вітання з ювілеєм частини та подарунки від атомників, заступник командира частини підполковник Андрій Вареник зазначив, що колектив енергокомплексу з воїнами-ракетниками пов'язують давні дружні стосунки. Від імені особового складу свого військового підрозділу він висловив енергетикам глибоку вдячність: «Ми дякуємо трудовому колективу АЕС за безкорисливість і готовність допомагати армії у важкі часи для України. Частина наших бійців виконує бойові завдання в зоні антитерористичної операції. І ваші сьогоднішні подарунки будуть нам дуже до речі. Вони допоможуть експлуатувати військову техніку та налагодити побут особового складу».
Військова частина, що дислокується в Первомайську, виконує функції з прикриття важливих державних об'єктів. З перших днів військового конфлікту на сході нашої країни та захоплення Криму атомники відгукнулися на потреби військових, зібравши благодійні кошти на купівлю необхідного обладнання та передавши військовому підрозділу акумулятори і запасні частини для військової техніки, електричний генератор та ін. Оперативно відреагував колектив енергокомплексу й на нове прохання командування частини щодо придбання дизель-генератора та компресора в зв'язку з розширенням бойових завдань підрозділу. Тісний зв'язок з воїнами-ракетниками атомники мають намір підтримувати й надалі.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...