![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
У число призерів дитячо-юнацького творчого конкурсу «З Надією до Перемоги!», церемонія нагородження якого пройшла 23 жовтня в ДП НАЕК «Енергоатом», увійшли четверо талановитих дітей з Южноукраїнська.
Організатором творчого змагання юних талантів з міст-супутників АЕС виступили Енергоатом і профком компанії. Тема конкурсу обрана на підтримку Надії Савченко, Олега Сенцова, Миколи Карпюка та інших українських політв'язнів, що незаконно утримуються під вартою в Російській Федерації.
Южноукраїнськ на творчому змаганні представляли шість талановитих підлітків, чиї роботи було визнано кращими у відбірковому турі, що відбувся в місті-супутнику ЮУАЕС на початку жовтня. Двоє з них увійшли до числа призерів конкурсу в жанрі «анімація». Це 10-річна Ганна Сухорукова зі школи №2 і 11-класниця ЗНШ №4 Ганна Герлянд.
Друге місце присуджене представникові Центру дитячо-юнацької творчості Іллі Ярошенку (12 років) з роботою «Надія…», виконаною в жанрі декоративно-прикладного мистецтва. Ще одна робота 9-річної южноукраїнки Вікторії Жерьобкіної «Надія» отримала заохочувальний приз.
Переможцям конкурсу вручено пам'ятні подарунки, а всім іншим учасникам другого етапу творчого змагання - символічні призи. Після нагородження для дітей було організовано оглядову екскурсію містом Київ, а також відвідування Музею води і Експериментаніуму.
У творчому конкурсі молодих талантів «З Надією до Перемоги!» взяли участь діти з міст-супутників українських АЕС у віці від 10 до 17 років. Планується, що незабаром дитячі роботи буде представлено на річниці відкриття брюссельського представництва Енергоатома під час офіційних зустрічей з європейськими партнерами, а також буде передано українським політв'язням.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...