![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
21 жовтня 2015 року на ЮУАЕС пройшли гарнізонні планові пожежно-тактичні навчання. Тренування було організоване на території резервуарних парків зберігання нафти та нафтопродуктів. За тактичним задумом, УМОВНА пожежа виникла на одному з резервуарів масло-мазутного господарства атомної електростанції в результаті удару блискавки. Площа УМОВНОГО займання склала 120 кв. метрів.
Для гасіння було залучено 9 одиниць техніки та 50 бійців особового складу трьох пожежних частин Южноукраїнського Державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), а також персонал АЕС. Головне завдання тренування – відпрацювання прийомів і методів роботи зі спецтехнікою, а саме пінних атак, порошкового гасіння, охолодження резервуарів водяними стволами, а також взаємодії особового складу та служб 1ДПРЗ з об'єктовими службами і персоналом АЕС на випадок виникнення пожежі.
- Сьогодні ми відпрацьовували навички боротьби з одним із найскладніших видів пожежі, - повідомив керівник навчань заступник начальника 1ДПРЗ підполковник служби цивільного захисту Олександр Бузун. - Нещодавно саме така пожежа, що палахкотіла на базі нафтопродуктів під Києвом протягом декількох діб, не лише спричинила колосальні збитки, а й забрала людські життя.
Підбиваючи підсумки практичного тренування, О. Бузун особливо наголосив на гарній взаємодії пожежників і персоналу АЕС. Завдяки їх злагодженим зусиллям, а також використанню сучасних видів пожежної техніки - автомобіля комбінованого гасіння, який здатний доставити до місця займання 2 тонни піноутворювача, автомобіля порошкового гасіння, що вміщує 5 тонн вогнегасного порошку, аварійно-рятувального автомобіля та ін. - поставлене завдання було виконане за півтори години. Учасники навчань заслужили на оцінку «добре».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...