![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
22 вересня 2015 року в Южноукраїнському міському історичному музеї відбулась зустріч поколінь «Не закінчиться естафета пам’яті… » присвячена Дню партизанської слави.
На заході були присутні голова Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил Володимир Пономарьов, член ради ветеранів, син партизана В’ячеслав Громенко, вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», учні Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» та усі охочі.
Учнівська молодь дізналась про партизанський рух на території Миколаївщини в роки Другої світовій війні 1939-45 років, про діяльність в нашій області 110 підпільних організацій, партизанських загонів і диверсійно-розвідувальних груп. Серед них: підпільна організація «Миколаївський центр», «Центр», «Патріот Батьківщини», «Партизанська іскра», «Вознесенський центр», Баштанський і Казанківський партизанські загони. Було згадано про подвиги юних партизанів Шури Кобера та Віті Хоменка з розвідувальної групи Віктора Андреєва та іскорців Парфентія Гречаного, Дарини Дяченко, Поліни Попик.
З допомогою мультимедійних технологій було продемонстровано спогади В’ячеслава Громенка про батька-партизана, що героїчно загинув у ході бойових дій на Чернігівщині. Також, В’ячеслав Сидорович розповів про юного бійця Василя Коробко, що воював пліч-о-пліч з Сидором Громенко та загинув в квітні 1944 році.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...