![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
29 липня на Ташлицькій ГАЕС пройшли тактико-спеціальні навчання за темою «Гасіння пожежі на енергетичних об’єктах».
За тактичним задумом, у приміщенні кабельного півповерху першого агрегату гідроакумулюючої станції в результаті короткого замикання сталася пожежа, виникли загроза обслуговуючому персоналу та загроза розповсюдження горіння в суміжні приміщення. Загальна площа УМОВНОЇ пожежі склала 80 кв.м.
До прибуття рятувальників оперативний персонал ГАЕС здійснив першочергові міри щодо гасіння пожежі: було вжито заходів для ввімкнення автоматичних установок пожежегасіння та евакуації обслуговуючого персоналу, відключено системи електропостачання та вентиляції тощо.
Невідкладно до місця УМОВНОЇ пожежі прибули сили та засоби Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-1). Вогнеборці, захищені спеціальними діелектричними засобами, приступили до гасіння електрокабеля у кабельному відсіку та захисту сусідніх приміщень від загоряння. Додатковими ввідними практичного тренування пожежних стало УМОВНЕ обрушення кабельного лотка, у результаті якого під завалом опинився їхній колега, порив трубопроводу пожежного гідранта та інші ускладнюючі фактори.
До проведення навчань було залучено керівний та оперативний персонал Ташлицької ГАЕС, близько 50 рятувальників ДПРЗ-1 та 10 одиниць спецтехніки, у числі якої аварійно-рятувальний автомобіль, автомобіль комбінованого гасіння, пожежно-насосна станція, автомобіль газодимозахисної служби та ін.
Підбиваючи підсумки заходу, керівник тактико-спеціальні навчання заступник начальника ДПРЗ-1 Олександр Бузун повідомив, що учасники практичного тренування з поставленим завданням справилися успішно: «Програма навчань виконана в повному обсязі. В умовах, наближених до бойових, наш особовий склад відпрацював практичні дії з рятування, прийомів роботи з пожежною технікою, пожежно-технічним і рятувальним обладнанням. Загальна оцінка навчань – задовільно. До дій оперативного персоналу та взаємодії штабу пожежного загону зі штабом каскаду ГЕС-ГАЕС зауважень немає».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...