![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Аналіз дорожньо-транспортних пригод в Україні говорить про те, що водії транспортних засобів не виконують елементарних вимог Правил дорожнього руху. Незнання, а в багатьох випадках небажання дотримуватись загальновідомих азів водіння, часто призводить до трагічних наслідків.
Дорожньо-транспортний травматизм – одна з найнебезпечніших світових загроз здоров’ю і життю. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я він посідає восьме місце в списку головних причин смертності серед молоді.
З початку 2015 року у місті Южноукраїнськ внаслідок дорожньо-транспортних пригод постраждало 7 осіб.
Якщо взяти до уваги недосконалість обліку, статистики травм та, власне, визначення поняття смерті від травми, то можна з впевненістю сказати, що кількість жертв цього виду травматизму набагато більша, ніж повідомляється офіційно.
Найбільш частими причинами ДТП з вини водіїв є: перевищення швидкості, недотримання дистанції, недотримання черговості проїзду, неуважність і нетверезий стан. З вини пішоходів відповідно: перехід у невстановленому місці, ходьба уздовж проїжджої частини, перехід перед близько проїжджаючим транспортним засобом, раптовий вихід пішохода на проїзну частину.
Далеко не кожен із потерпілих у ДТП учасників дорожнього руху постійно думав про свою безпеку і здоров’я оточуючих. М’яко кажучи, залишає бажати кращого швидкісний режим автомобілів і їх маневрування на вулицях міст, а також виконання Правил дорожнього руху.
Хочу закликати кожного: почніть із себе, сформуйте власну психологію безпеки. Вона починається з пристібання ременя безпеки, переходу дороги в спеціально відведеному місці та на зелене світло.
Також варто і батькам привчати своїх дітей як правильно переходити вулицю. Найкраще це робити в дозволених для цього місцях, тільки на зелене світло світлофора, або там де є зебра.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...