![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
За ініціативою голови Атомпрофспілки В.О.Матова та з метою обговорення шляхів розв’язання скрутного фінансового становища спеціалізованих медико-санітарних частин, які обслуговують працівників підприємств атомної енергетики та промисловості 04 червня 2015 року м. Києві відбулась нарада за участю представників органів місцевої влади, керівників медсанчастин, голів профспілкових організацій, 9 міст-супутників підприємств атомної енергетики та промисловості України.
Від міста Южноукраїнська в засіданні взяли участь заступник міського голови - Нікітіна Я.О, заступник генерального директора ВП «ЮУ АЕС» - Авраменко В.А, начальник фінвідділу – Гончарова Т.О, начальник ДЗ «СМСЧ № 2» Стахорська О.В, голова профорганізації ДЗ «СМСЧ № 2» Староконь Л.В.
Враховуючи неукомплектованість штату, в тому числі відсутність працівників у зв’язку з перебуванням у відпустці та відрядженні МОЗ України немало можливості надати кандидатуру для участі в відповідній нараді.
Законом України «Про державний бюджет України на 2015 рік» передбачено передачу фінансування ДЗ «СМСЧ № 2» з державного бюджету на місцеві бюджети шляхом надання останнім медичної субвенції, яка становить по різним медичним закладам від 25% до 75% від видатків минулого року. Таке фінансування призведе медико-санітарні частини до скорочення штатів, втрати спеціалізації та якості надання медичної допомоги жителям, в першу чергу працівникам АЕС.
Більшість міських голів та керівників медсанчастин запропонували підтримати рішення про збереження медико-санітарних частин в Міністерстві охорони здоров’я України.
Результатом даної наради став лист голови Атомпрофспілки В.О.Матова до Президента України Порошенко П.О, Прем’єр-Міністра України Яценюка А.П. щодо виділення додаткових коштів на фінансування медико-санітарних частин та створення структури в МОЗ України з управління медсанчастинами, які обслуговують працівників підприємств атомної енергетики та промисловості України.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...