![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
4 червня 2015 року в м.Южноукраїнську відбулася чергова сесія міської ради.
Перед центральним входом до сесійної зали два позашкільних навчальних заклади управління освіти - Станція юних техніків та Центр дитячої та юнацької творчості - представили виставку дитячих робіт з найрізноманітніших матеріалів. Роботи вражали своєю технікою виконання, естетичним виглядом, складністю… А це, безперечно, є підтвердженням того, що з вихованцями гуртків працюють люди високого професіоналізму, майстри своєї справи, які передають власний талант і вміння нашим маленьким южноукраїнцям.
На сесії начальник управління освіти Юрій Сінчук стисло презентував роботу позашкільних закладів освіти, висловив подяку керівництву міста, депутатам міської ради, управлінням, відділам та службам, які співпрацюють з управлінням освіти, за небайдужість до позашкілля та утримання закладів даного напрямку за рахунок коштів виключно міського бюджету.
Говорячи про перспективу діяльності цих закладів, освітяни сподіваються й надалі на їх фінансову підтримку. Адже без придбання необхідних матеріалів для виготовлення виробів, функціонування гуртків буде не таким ефективним і цікавим. Також було акцентовано увагу на можливість відкриття нових гуртків, які вимагає сьогодення.
Отже, позашкільні заклади є складовою системи освіти, яка надає дітям відповідно до бажань та інтересів можливість змістовно провести свій вільний час, займатися улюбленою справою.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...