![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
14-15 травня на Южно-Українській атомній станції пройшли щорічні планові командно-штабні навчання. Мета заходу - перевірка готовності сил і засобів, які залучаються до забезпечення фізичного захисту підприємства, на випадок загрози терористичного акту, а також порядку їх взаємодії у разі вчинення диверсії.
Навчання проводилися згідно з планом-сценарієм, затвердженим президентом НАЕК «Енергоатом». У них взяли участь керівники та персонал АЕС, командування і особовий склад військової частини, що охороняє атомну станцію, а також представники дирекції НАЕК «Енергоатом», СБУ, МВС, ДСНС і міського виконавчого комітету Южноукраїнська.
План заходу налічував 2 етапи. Перший - теоретичну частину - учасники навчань відпрацювали у кризовому центрі ЮУАЕС 14 травня. Під час другого етапу (15 травня) було здійснено практичну перевірку готовності сил і засобів, на які покладено завдання забезпечення фізичного захисту та охорони об'єкту.
За словами заступника генерального директора ВП ЮУАЕС з фіззахисту та режиму Івана Жебета, відмінною рисою нинішніх навчань було те, що сценарій уперше передбачав наявність не лише зовнішніх, а й внутрішніх порушників, які вчинили (УМОВНО ЗА ТРЕНУВАННЯМ) правопорушення відносно групи персоналу, і дії яких створили загрозу для безпечної експлуатації одного з енергоблоків.
Підбиваючи підсумки заходу, І. Жебет повідомив: «Учасники навчань з поставленим завданням впоралися. Продемонстровано злагодженість дій і практичні навички, необхідні для організації та виконання заходів з протидії терористичним загрозам».
Заступника генерального директора ЮУАЕС підтримав начальник відділу з протидії загрозам ядерного тероризму Дирекції з фізичного захисту НАЕК «Енергоатом» Ігор Куницький (у перебігу навчань виступав у ролі посередника): «Проведені навчання показали готовність сил і засобів, задіяних у охороні та захисті АЕС, протистояти сучасним загрозам. Враховуючи ситуацію, що склалася сьогодні на Сході України, ми і в майбутньому відпрацьовуватимемо ці питання, а також надаватимемо пропозиції регулюючим органам і органам управління щодо внесення відповідних змін і доповнень до нормативно-правових документів України, які дозволять нам планувати свою роботу з протидії нападам порушників на наші ядерні установки».
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...