![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
ВП «Южно-Українська АЕС» за досягнення в царині зменшення техногенного впливу на навколишнє середовище нагороджено дипломом Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України». Черговий екологічний форум проходив 22-24 квітня в Києві. Цей традиційний захід організовується за підтримки Кабінету Міністрів і Міністерства екології та природних ресурсів України.
У рамках форуму було розгорнуто VІІІ Міжнародну виставку «Довкілля 2015». Її розділи знайомили з новітніми технологіями, що застосовуються в сфері охорони природи, проектами збереження навколишнього середовища, представленими великими промисловими підприємствами України.
У VІІІ Міжнародній виставці «Довкілля 2015» взяли участь провідні промислові підприємства, екологічні компанії, навчальні заклади, громадські екологічні організації. Серед них Южно-Український енергокомплекс (ВП ЮУАЕС), який було представлено в експозиції ДП НАЕК «Енергоатом».
До складу ВП ЮУАЕС входять Южно-Українська атомна електростанція, Олександрівська гідроелектростанція і Ташлицька гідроакумулююча електростанція. Виробляючи кожен 10-й кіловат у державі, цей унікальний енергокомплекс є головним енергогенеруючим підприємством півдня України. Виробленої його енергоблоками та гідроагрегатами електроенергії достатньо для забезпечення нормальних умов життєдіяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської та частково Кіровоградської областей.
З роботою Южно-Українського енергокомплексу учасники та гості виставки «Довкілля 2015» могли ознайомитися за допомогою діючого об'ємного макету, який демонструє роботу трьох його складових, - АЕС, ГЕС і ГАЕС, а також перспективи розвитку підприємства, зокрема, реконструкції системи технічного водопостачання атомної станції та будівництва 4-го енергоблоку АЕС.
Мета проведення Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» - сприяння подальшому розвитку в країні екологічно орієнтованого суспільства, стабілізації та поліпшенню стану природного середовища, а також відкриття нових можливостей для здійснення інвестиційних проектів.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...