![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
КП ЖЕО листом від 24.02.2015 № 423 направило до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради для перегляду проекти тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, розрахованих виходячи з нормативно планової економічно обґрунтованої собівартості.
Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлені для кожного будинку окремо, були розраховані виходячи з нормативно-планової собівартості розрахованої на початку 2011 року. Протягом 4 років адміністрацією КП ЖЕО було вжито ряд заходів щодо зменшення собівартості послуг для стримування росту тарифів на вказані послуги.
При цьому, протягом дії тарифів збільшилась мінімальна заробітна плата з нарахуванням на 32,1% (з 922 грн. до 1218 грн.), збільшилась вартість паливо-мастильних матеріалів в 3,2 рази з 5,73 грн. до 18,33 грн. без ПДВ за
Проекти тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з вартістю складових по кожному будинку окремо наведений в таблиці та розміщено на інформаційних стендах біля багатоквартирних житлових будинків.
Перелік послуг, структура, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються КП ЖЕО, затверджені рішеннями виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 03.12.2014 №270 та №271, залишаються без змін.
Більш детально з розрахунками тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій можна ознайомитись в КП ЖЕО за адресою: вул. Паркова, 5 каб.209
Зауваження та пропозиції від споживачів, приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: вул. Паркова, 5 каб.209 або по телефону 2-54-42
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...