![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
В рамках партнерства та на підставі Угоди про співпрацю між Южноукраїнським міським центром зайнятості та Управлінням освіти Южноукраїнської міської ради в загальноосвітній школі №4 було проведено профорієнтаційний захід «Я та світ професій». Цей захід проходив у розважально - змагальницькій формі і до участі в ньому було запрошено чотири класи, а саме: 9-А, 9-Б, 10-А та 10-Б. В семи конкурсах («Розминка», «Казкові герої», «Асоціації», «Що за професія», «Бліц – опитування», «Професія на букву» та «Імпровізація») діти показали гарну підготовку та високу обізнаність у світі професій, намагались якнайкраще представити себе, прорекламувати професію та гарно заспівати. Учні розказали і показали, який різноманітний світ професій, найбільш актуальних на ринку праці, а глядачі-вболівальники мали нагоду досхочу посміятись та оригінально підтримати команди.
Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше - перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. Саме тому на допомогу молоді у виборі професії приходить служба зайнятості.
Спеціалісти Южноукраїнського міського центру зайнятості мають за мету, щоб на таких заходах було якнайбільше яскравих моментів , а зустріч з фахівцями державної служби зайнятості дітям запам’яталася надовго і, головне, стала корисною для майбутнього професійного вибору.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...