![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
7 лютого на базі ЗОШ №4 відбувся щорічний турнір з міні - футболу серед учнів шкіл м. Южноукраїнська на Кубок пам’яті Сергія Кисельова, який традиційно організовує Южноукраїнська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), за підтримки управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради і управління освіти Южноукраїнської міської ради.
У турнірі брали участь команди загальноосвітніх шкіл міста та гімназії (учні 5-6 класів). Почесними гостями були: начальник управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради - Захарко Неля Георгіївна, голова Южноукраїнської спілки воїнів Афганістану – Венгер Володимир Михайлович та завідуюча методичним кабінетом управління освіти Южноукраїнської міської ради – Маленька Любов Михайлівна, водночас привітали присутніх з відкриттям та проведенням Кубку і побажали маленьким школярам гарної гри.
Команди показали гідну гру. Найкращими стали та зайняли I місце команда ЗОШ №3, які і отримали перехідний кубок «Пам’яті Сергія Кисельова»; II місце – команда ЗОШ №4; III місце – команда ЗОШ №1.
Призерам турніру було вручено грамоти та призи від управління молоді, спороту та культури Южноукраїнської міської ради, а м’ячі від спілки ветеранів Афганістану дістались призерам та командам які зайняли IV, V місце. Захід пройшов вдало, усі залишись в кращому гуморі з позитивними емоціями.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...