![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших. Це не дивно, бо ж вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати в дітях природні здібності, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.
Саме такими виявилися Южноукраїнські вчителі Мартинюк Лілія Василівна та Єфремова Ганна Володимирівна, які сміливо і впевнено вийшли на професійний ринг і якнайкраще продемонстрували свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів у ІІ (обласному) етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015».
Рішенням фахового журі обласного конкурсу у номінації «Хімія» Єфремова Ганна Володимирівна, учитель хімії школи №1 ім.Захисників Вітчизни, посіла І місце ; учитель образотворчого мистецтва школи №2 Мартинюк Лілія Василівна - ІІ місце.
Шановні
Ганно Володимирівно та Ліліє Василівно!
Прийміть найщиріші й теплі привітання з перемогою!
Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків!
Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу!
Дякуємо за Вашу фахову майстерність, за відповідальне ставлення до виховання і навчання учнів, за активну громадянську позицію. Нехай Ваша самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень. Адже завдяки Вашій щоденній кропіткій праці поєднаній з педагогічною майстерністю та підкріпленій багаторічним досвідом роботи зростає й міцніє інтелектуальний потенціал України. Бажаємо, щоб Ваша учительська праця приносила лише відчуття задоволення від реалізації поставлених цілей, а любов та повага учнів надихали на створення нових ідей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...