![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Педагогічні колективи, учні та їх батьки, маючи небайдужі серця та високу громадянську позицію, не залишаються осторонь подій, що охопили нашу державу.
Щоб підтримати бойовий дух воїнів та додати настрою напередодні Нового року благодійним фондом «ХХІ століття» спільно з управлінням освіти та навчальними закладами було вирішено з 22 по 26 грудня провести благодійну акцію «Зігрій Україну!». Мета Акції – допомога та моральна підтримка воїнів-героїв АТО, виховання патріотизму та почуття гордості за рідну країну.
У рамках акції освітяни разом з учнями проводили збір коштів та теплих речей для учасників АТО .Учні зібрали шоколадки, інші солодощі та новорічні іграшки. Також діти написали листи, вітальні листівки до солдатів, в яких висловили свої щирі почуття та побажання швидкого повернення до рідної домівки з перемогою. Сподіваємося, що дитячі листівки піднімуть бойовий дух воїнів, наповнять змістом їх боротьбу, нагадають, що від них залежить майбутнє мільйонів дітлахів.
Під час акції було зібрано 6601 гривня, з яких 1601 гривню передано адміністрації ЮЗШ № 3 для виготовлення меморіальної дошки Сергію Горобцю, а 5000 гривень – благодійному фонду «Миротворець».
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...