![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
В останні роки на території України, Миколаївської області та міста Южноукраїнська сталося ряд прикрих випадків, пов’язаних із загрозою виникнення терористичних або диверсійних актів.
У 2014 році до різних установ міста надходили повідомлення про замінування будівель, приміщень та об’єктів.
15.07.2014 виникла загроза надзвичайної ситуації, пов’язаної із повідомленням про мінування міжміського автовокзалу міста Южноукраїнська. Вибухово-технічною службою УМВС України у Миколаївській області з місця події у якості речового доказу було вилучено ручні гранати РГД-5 та Ф-1, запали до ручних гранат УЗРГМ, упаковки бойових патронів до автоматичної стрілецької зброї та пакет із артилерійським порохом.
На початку грудня 2014 року надійшло повідомлення про замінування торгівельно-офісного комплексу міста по бульвару Цвіточний, 4. Співробітниками міського відділу УМВС України у Миколаївській області була проведена термінова евакуація персоналу офісів та підприємств з будівлі. Однак ряд керівників безвідповідально поставились до проведення евакуаційних заходів, не виконали у повному обсязі вимоги уповноважених осіб правоохоронних органів. При цьому піддавалися ризику життя та здоров’я не тільки самих керівників, але життя та здоров’я підлеглого персоналу закладів та задіяних співробітників органів внутрішніх справ та державної служби з питань надзвичайних ситуацій. На щастя, інформація про замінування не підтвердилася.
Слід нагадати, що керівник будь-якого рангу несе персоальну відповідальність за безпечне функціонування підпорядкованих сил та засобів, від дисциплінарної та адміністративної до кримінальної включно.
Проведення відповідними службами евакуаційних заходів та ряд навчань з питань антитерористичної діяльності показали недостатній рівень готовності підприємств, установ, організацій міста та їх об’єктів до роботи в умовах надзвичайних ситуацій, у тому числі соціального характеру.
На офіційному сайті міста Южноукраїнська у рубриці «Врятувати, запобігти, допомогти» розміщено «Пам’ятку першочергових дій персоналу і посадових осіб підприємств, установ та організацій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів», розроблену Координаційною група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Миколаївській області.
Міською ланкою цивільного захисту рекомендується керівникам підприємств, установ та організацій, дислокованих на адміністративній території міста, на основі вищезазначеної пам’ятки терміново розробити відомчі інструкції першочерговий дій посадових осіб і персоналу підвідомчих об’єктів та забезпечити беззастережне їх виконання.
Методичну допомогу та консультації можна отримати за тел. 5-50-11
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...