![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
10 грудня 2014 року в період проведення Всеукраїнського тижня права оперуповноваженим СКМСД Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області ст. лейтенантом міліції Явтушенко Р.Ю. спільно з ДІМ Южноукраїнського МВ УМВС капітаном міліції Гребенюком В.В. прийнято участь в проведенні лекторію в загальноосвітній школі № 3 міста Южноукраїнськ на тему «Правове виховання».
Бесіду з батьками учнів школи розпочав Явтушенко Р.Ю., який довів до відому присутніх, що важливим чинником у вихованні молодого покоління є відносини у сім’ях, саме від родинних стосудків будується погляд дитини на все, що її оточує. Зауважено на поведінку школярів під час проведення навчального процесу та поведінку дітей у вільний від навчання час, тобто поза межами навчального закладу – в громадських місцях. Батькам наведено декілька випадків вчинення неповнолітніми кримінальних правопорушень, що сталися в минулому році, роз’яснено порядок постановки правопорушників на профілактичний облік.
ДІМ Гребенюк В.В. під час лекторію розповів про проведення в області профілактичних заходів під умовною назвою «Побут», основну увагу акцентовано до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Доведено про відповідальність за вчинення насильства в сім’ї.
Під час лекторію між батьками учнів та правоохоронцями склался бесіда, на питання, які виникали під час розмови надавалися вичерпні відповіді співробітниками міліції.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...