![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Учитель – це не тільки викладач, а творець нового, цікавого, захоплюючого, той, хто наполегливо йде до вершин професіоналізму, щоб власним прикладом навчати і виховувати.
Конкурс педагогічної майстерності "Учитель року" має на меті виявлення і підтримку творчих учителів, сприяння підвищенню їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.
08 грудня 2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулося підведення підсумків І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».
Своїми педагогічними досягненнями ділилися троє вчителів у таких номінаціях: «Хімія» - учитель Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Захисників Вітчизни Єфремова Ганна Володимирівна ; «Образотворче мистецтво» - учитель Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Мартинюк Лілія Василівна та «Правознавство» - учитель Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калько Тетяна Володимирівна.
В урочистостях з нагоди відзначення учасників конкурсу взяли участь начальник управління освіти Юрій Сінчук, завідувач методичним кабінетом Любов Маленька, начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Наталія Невідома, працівники управління освіти - журі конкурсу, керівники загальноосвітніх навчальних закладів та педагоги міста.
З вітальними словами до всіх присутніх звернувся начальник управління освіти Юрій Михайлович, який зазначив, що Всеукраїнський конкурс “Учитель року” цього річ є ювілейним, адже був започаткований у 1995 році і став традиційною презентацією педагогічної майстерності, серйозним творчим випробування для кращих педагогів. Він допомагає краще зрозуміти і усвідомити місце та роль учителя в житті конкретного навчального закладу. Ми маємо надбання великих педагогів, однак є в нас учителі, які прагнуть віднайти власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини. І хоч кваліфікаційні категорії в учасників різні, але всіх поєднав високий ступінь соціальної активності і громадської відповідальності, прагнення до творчості і любов до дітей.
Переконані: наш учитель - надзвичайно мудрий. Незважаючи на складнощі сьогодення, він втілює задумане, щоб не тьмяніли фарби і не зникала свіжість почуттів, щоб нашим Українським Світом правили Розум, Добро і Краса.
Яскраві музичні виступи, танцювальні композиції у виконанні учнів закладів освіти та вихованців ЦДЮТ створили радісний настрій для всіх присутніх у залі; своїми піснями і танцями, щирими дитячими голосами висловили свою любов і повагу до Вчителя.
Саме Вони будуть захищати честь освіти Южноукраїнська у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015».
Дорогі конкурсанти! Ви учасники цього конкурсу, і це означає, що ви кращі. Тож зичимо Вам здоров'я, щастя, творчого натхнення і творчих злетів, нехай доля щедро обдаровує Вас. Пам’ятайте: меж досконалості немає, тому – успіхів Вам і перемог у наступному турі Конкурсу!
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...