![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 12 січня по 31 березня 2015 року оголошується приписка до призовної дільниці м.Южноукраїнська та з 22 січня по 31 березня 2015 року до призовної дільниці Арбузинського району Миколаївської області громадян 1998 року народження.
2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 1998 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м.Южноукраїнська та Арбузинського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: для мешканців м.Южноукраїнська – м.Южноукраїнськ, вул.Паркова,5, Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК; для мешканців Арбузинського району – смт Арбузинка, Центральна районна лікарня, кабінет №17, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою: для мешканців м.Южноукраїнська – 22 січня 2015 р., для мешканців Арбузинського району – 05 лютого 2015 р., маючи при собі документи, які посвідчують особу.
4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.
Ю.І.Білий, т.в.о.військового комісара Южноукраїнсько-Арбузинського ОМВК, майор
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...