![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
З нагоди Міжнародного дня інвалідів Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді уже 2 рік поспіль проводить міський фотоконкурс для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Зупинись мить, ти чарівна!».
Звісно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів – день підведення підсумків, зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.
Фотоконкурс проводився з 12 листопада по 01 грудня 2014 року з метою формування у населення толерантного ставлення, підтримки творчо-обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями й особливими потребами.. На розгляд комісії було представлено 23 фотороботи учасників віком від 6 до 17 років.
2 та 3 грудня відбулося підведення підсумків та нагородження переможців.
Переможцями фотоконкурсу стали:
.
Заступник міського голови Ярослава Нікітіна та директор Центру нагородили всіх учасників фотоконкурсу «Зупинись мить, ти чарівна!» грамотами, подяками і подарунками.
Фотороботи талановитих южноукраїнсців представлені на виставці у дитячому відділенні державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2» МОЗ України.
Ми розраховуємо на те, що громада нашого міста замислиться над проблемою інтегрування в суспільство осіб з функціональними обмеженнями та буде плекати відношення до цих особливих людей, як до повноправних громадян.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...