![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
15 та 16 жовтня в місті-супутнику Южно-Української АЕС пройдуть багатоступеневі командно-штабні навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту Южноукраїнської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, у тому числі під час виникнення радіаційної аварії в ВП «Южно-Українська АЕС».
Навчання пройдуть у три етапи. За тактичним задумом на 1-му органи місцевого самоврядування отримають повідомлення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації (НС) внаслідок погіршення метеорологічної обстановки та проведуть позачергову нараду комісії з техногенної безпеки та НС. На другому етапі буде перевірено роботу служб цивільного захисту, відпрацьовано алгоритм реагування на ситуацію, що склалася, прийнято відповідні рішення. На третьому - надійде повідомлення щодо виникнення УМОВНОЇ «комунальної аварії» на Южно-Українській АЕС, під час якої буде перевірено дії евакуаційних органів, сил і засобів цивільного захисту міста Южноукраїнськ з виконання завдань у разі виникнення радіаційної аварії.
Під час командно-штабних навчань буде відпрацьовано методи сповіщення та збору керівного складу органів управління та сил цивільного захисту; порядок і організацію роботи мобільних і оперативних груп органів управління цивільного захисту; порядок взаємодії між посадовцями, форми та методи роботи у разі загрози та виникнення НС техногенного та природного характеру; дії керівництва з захисту населення та території, а також ліквідації наслідків НС з практичним застосуванням наявних засобів зв'язку міста Южноукраїнська та ін.
У практичному відпрацюванні навичок з ліквідації наслідків УМОВНОЇ надзвичайної ситуації візьмуть участь особовий склад трьох пожежних частин, які входять до Южноукраїнського державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), міські служби, що відповідатимуть за сповіщення та зв'язок, охорону громадського порядку, медичне, матеріально-технічне та інженерне забезпечення, за надання гарячого харчування та предметів першої необхідності УМОВНО постраждалому населенню. У навчаннях будуть задіяні також міські комунально-технічні служби, служби з енерго- та транспортного забезпечення, з моніторингу стану навколишнього середовища.
Головне завдання заходу - відпрацювання прийомів і методів зі збору та аналізу інформації, взаємодії органів управління цивільного захисту з населенням на випадок виникнення НС, а також підвищення знань працівників.
Навчання пройдуть під загальним керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації в Миколаївській області.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...