![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Заняття з елементами тренінгу проводяться з метою надання інформації батькам та молоді щодо розуміння цінності, неповторності та унікальності життя кожної людини, підвищення рівня поінформованості батьків щодо сучасних поглядів на усвідомлене батьківство та підвищення їх рівня компетентності у догляді, вихованні та розвитку дітей, сприяння формуванню основ батьківської компетентності.
Коли ми стаємо батьками? У дитинстві ми мріємо створити свою сім’ю, уявляємо, якою вона буде, в думках народжуємо і виховуємо дітей. Все своє життя ми несемо спогад про те, як нас виховували батьки, і прагнення бути схожим на позитивний приклад батьківської поведінки або не повторювати помилок, що їх робили батьки. Кожен з нас має рідні для душі спогади про батьків. У батьківській оселі ми отримали образ родини, який продовжуємо передавати своїм дітям. Спогади про батьківське виховання, отриманий нами досвід – то колиска наших батьківських якостей, навичок, вмінь, почуттів.
Батьками ми стаємо поступово, починаючи з дитинства, вбираючи в себе образи поведінки матері та батька. Все своє життя ми навчаємось бути батьками. Стаж нашого батьківства дорівнює віку наших дітей. Батьки навчаються і розвиваються разом із дітьми, отримують нові знання, набувають якостей та навичок, необхідних для виховання та розвитку дитини. На жаль, батьки часто допускають помилки при вихованні дитини, що в подальшому негативно відображається на процесі формування особистості.
Тому ми з радістю запрошуємо всіх бажаючих відвідувати заняття ШВБ, які розпочнуться з 1 жовтня 2014 року у приміщенні Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: б-р Цвіточний 9, або звертатися за телефоном 2-56-24.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...