28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
25 вересня відбулося засідання дорадчого органу з розгляду питань щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах (далі - СЖО).
На засіданні розглянуто матеріали про стан сімей та осіб, які потребують допомоги, рекомендовано 10 сімей взяти на облік Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) та включити до місцевого банку даних сімей та осіб СЖО. За результатами проведеної роботи Центру, у зв’язку з мінімізацією складних життєвих обставин, членами дорадчого органу вирішено зняти з обліку та виключити з банку даних 17 сімей та 6 осіб.
Директор Центру проінформувала присутніх про складні обставини 4 сімей, їх рекомендовано взяти під соціальний супровід.
Головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ознайомила присутніх з інформацією щодо випадків вчинення насильства в сім’ях нашого міста та проінформувала, що за 9 місяців 2014 до управління молоді, спорту та культури надійшло 42 повідомлення, з них підтверджено 38 повідомлень про вчинення насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення: від Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області надійшло 28 повідомлень, 5 повідомлень – від служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради, 5 самозвернень, які розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. Заяви опрацьовано відповідно до процедури (проведено обстежень – 42, роботу проведено з 44 особами). Рішенням членів засідання зазначені сім’ї внесено до банку даних.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...