![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
На майданчику зі штучним покриттям (вулиця Леніна, 20) міста Южноукраїнська 9 вересня футболісти КЗ ЮДЮСШ відзначили День фізичної культури і спорту, взявши участь у турнірі футбольний голосний «Гол». Участь прийняло 6 команд (дві вікові категорії), спочатку спортсмени привітали своїх тренерів з професійним святом Бойка Ю.Л., Головатого Ю.В. і Андронатія О.А. та подарували їм дуже гарну гру в футбол. Втілювати в життя нові ідеї та проекти – це талант і одночасно велика праця, гідна поваги.
Футбольний голосний «Гол» звучав для кращих команд турніру: «Смайл», яка посіла I місце в старшій віковій категорії (тренер-викладач Бойко Ю.Л.) та для команди «ім. Кисельова» молодшої вікової категорії, які теж посіли I місце ( тренер-викладач Головатий Ю.В.).
Кращі серед кращих відмітились: Гуртовенко Максим - гравець, Трущенко Сергій – воротар, Македонець Роман – бомбардир. Грамоти, кубок та цінні подарунки для проведення турніру надані федерацією футболу міста Южноукраїнська.
Наші футболісти раді, що вони мають можливість провести такий прекрасний турнір і бажають, щоб на сході країни діти теж мали можливість відмітити свято - День фізичної культури і спорту.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...