![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей рішенням Южноукраїнської міської ради від 28.08.2014 №1354 передбачено надання за рахунок коштів міського бюджету учасникам антитерористичної операції на період їх безпосередньої участі у антитерористичній операції та їх родинам 100% пільгу на послуги з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій (квартирної плати) в межах загальної площі. Порядок надання зазначеної пільги затверджений рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської ради від 03.09.2014 №194.
Пільга, в розмірі 100%, на послуги з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій (квартирної плати) в межах загальної площі, надається виключно на період участі у бойових діях учасникам антитерористичної операції (в тому числі і загиблим), а саме: військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в ході проведення антитерористичної операції. У випадку неможливості вчасного надання документів для отримання пільги, учасник антитерористичної операції або член родини, зареєстрований разом з ним в одному житловому приміщенні, має право протягом року звернутися до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради для здійснення перерахунку та отримання компенсації з оплати послуги з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій (квартирної плати), в межах загальної площі.
Для отримання даної пільги учасник антитерористичної операції або член родини, зареєстрований разом з ним в одному житловому приміщенні, подає наступні документи: копію паспорту, копію ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї, копію довідки про участь у бойових діях в ході виконання антитерористичної операції з зазначенням періоду участі, інші документи (у разі необхідності).
Документи приймаються в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 4 каб. №2.
Довідки можна отримати за телефонами:
5-65-36, 5-44-66.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...