![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
4 вересня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, представники міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил завітали з привітаннями до інваліда Великої Вітчизняної війни ІІ групи, Почесного громадянина міста Пинтія Івана Марковича з нагоди 90-ї річниці дня народження.
Іван Маркович народився 4 вересня 1924 року в селі Костянтинівка Арбузинського району. З серпня 1941 року до березня 1944 року прожив на окупованій території, 25 березня був призваний до лав Червоної Армії. Служив у роті автоматників. Іван Маркович приймав участь в Яско-Кишинівській бойовій операції, в боях за визволення Румунії, Чехословаччини, Болгарії, Югославії, Угорщини, Австрії. Війну закінчив 12 травня 1945 року. Після місячного відпочинку був направлений на Схід-в Монголію, де в складі Забайкальського фронту з 9 серпня до 3 вересня 1945 року приймав участь у війні проти Японії, служив в місті-фортеці Порт-Артур.
За мужність і героїзм отримав нагороди – орден «Вітчизняної війни», медаль «За відвагу», «За бойові заслуги» та багато інших.
Іван Маркович добросовісно працював у післявоєнні роки. З 1987 року - член хору «Ветеран» м. Южноукраїнськ. З 1994 року – активний член міської організації ветеранів. Проводить активну роботу з патріотичного виховання молоді. Пинтій І.М. написав книжку « Эх, дороги»- спогади про Велику Вітчизняну війну і війну з Японією.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...