![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Ось і настав довгоочікуваний день для всієї дітвори - день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника, ДЕНЬ ЗНАНЬ.. І знову школи та гімназія Южноукраїнська вітали своїх учнів! Першого вересня за шкільні парти сіли 3863 учні, з них 411 першокласників.
Свято видалося особливо урочистим, адже стільки гостей поспішали до школи, щоб привітати школярів з початком навчального року: керівництво міста, депутати міської ради, представники відділів і управлінь виконкому, ВП ЮУ АЕС та інших підприємств і організацій.
Перший дзвінок – це, взагалі, чудове свято, яке неможливо порівняти ні з яким іншим, воно незабутнє, воно чарівне. А цього року, на жаль, з гірким присмаком. На урочистих лінійках вітали представників загону «Скорпіон», які брали участь у звільненні української землі в зоні АТО. Вони зустрічалися з учнями на першому тематичному уроці «Україна - єдина країна».
У привітаннях було наголошено на тому, що на наших дітей, нашу молодь покладається відповідальність за майбутнє нашої незалежної України, а нам, педагогам, необхідно вміло, професійно скеровувати їх діяльність.
Під час святкових лінійок було офіційно проголошено про чергову освітянську акцію спільно з батьками та учнями, яка пройде з 8 по 12 вересня під гаслом «Україна - єдина країна.»
Усі присутні бажали учням, щоб стежина знань була радісною та повною приємних сюрпризів. Терпіння, натхнення і нових звершень - випускникам! А вчителям - творчої наснаги та успішного навчального року!
Нехай цьогорічний Першовересень несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, у кожну родину!
Віддав нам серпень свій уклін
І зник, мов пісня, серед гін
За обрієм широким.
У класи учнів до книжок
Покликав радісно дзвінок:
З новим навчальним роком!
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...