![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
31.03.2014 лабораторія ВІЛ-діагностики ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» з метою отримання державної атестації проходила первинну атестацію. Ведучі спеціалісти метрологічної і лабораторної служб Херсонської і Миколаївської областей, які увійшли до складу комісії, старанно працювали на протязі всього робочого дня.
Колектив лабораторії працює на чолі з завідуючим, лікарем-лаборантом вищої категорії Дем’яненко О.М. Кількість аналізів, які виконує наша лабораторія зростає з року в рік, в 2013 році їх було зроблено більше 17 тисяч. Якість надання послуг сягає вищого рівня, достовірність 100 %, і це все завдяки професіоналізму працюючого персоналу медсанчастини.
Після проведеної ретельної перевірки роботи обладнання, вивчення правильності ведення документації, голова комісії, головний спеціаліст по метрології Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Неллі Фещенко - рекомендує державній організації метрологічної служби МОЗ України надати лабораторії право на проведення вимірювань в сфері розширення державного метрологічного контролю строком на 4 роки. В результаті чого обсяг послуг лабораторії діагностики ВІЛ-інфекції розшириться, кількість людей, які обстежуються збільшиться.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...