![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Дирекція ДП НАЕК "Енергоатом" і керівництво її відокремлених підрозділів, зокрема, ВП "Южно-Українська АЕС", оприлюднили заяви про протидію корупції.
У документі НАЕК "Енергоатом" зазначається, що як найбільша державна енергогенеруюча компанія, яка на фінансування власних виробничих, інвестиційних і соціальних програм щорічно потребує близько 20 млрд грн, Компанія постійно перебуває в зоні підвищеної корупційної небезпеки. З метою попередження виникнення її проявів, у "Енергоатомі" створено підрозділ, уповноважений вирішувати питання запобігання та протидії корупції. У ключових відокремлених підрозділах Компанії буде призначено посадових осіб, перед якими стоятиме завдання щодо забезпечення реалізації норм Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", ведення роз'яснювальної роботи в трудових колективах, виявлення фактів корупційних дій з притягненням до відповідальності винних осіб.
На сучасному етапі формування та становлення України як незалежної, демократичної і правової держави корупція є особливо небезпечним явищем, тому боротьбу з ним Компанія вважає одним зі своїх пріоритетних завдань.
Заявою, підписаною генеральним директором ВП "Южно-Українська АЕС" Володимиром Лісніченком, керівництво підприємства заявляє про свою прихильність і готовність боротися з корупцією в усіх ланках свого підрозділу. Керівництво ВП ЮУАЕС робитиме все можливе у рамках відведених повноважень для боротьби з корупційними схемами в атомній енергетиці. Основними засадами в цій роботі будуть беззастережна прихильність нормам права, чесність, порядність, незалежність, гласність.
Для попередження виникнення щонайменших ознак корупції найближчим часом у ВП ЮУАЕС буде внесено відповідну зміну до організаційної структури.
З повним текстом Заяви ВП ЮУАЕС про протидію корупції можна ознайомитися на електронному сайті підприємства (http://www.sunpp.mk.ua/sites/default/files/documents/zayavlenie_korrupciya.pdf).
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...