![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
28 лютого в конференц-залі СМСЧ №2 відбулася підсумкова медична нарада «Аналіз роботи і шляхи майбутнього покращення діяльності СМСЧ №2 в 2013-2014 рр., заходи для подальшого удосконалення та розвитку охорони здоров’я м.Южноукраїнська». На нараді були присутні міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, начальник Южноукраїнського міського управління головного управління Держсанепідслужби у Миколаївській області Сергій Анохин, заступник начальника – начальник відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань управління праці та соціального захисту населення Неля Кучеренко, начальник Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2» Міністерства охорони здоров’я України Ольга Стахорська та її заступники, медичний персонал СМСЧ №2.
Вступне слово мала начальник СМСЧ №2, після чого був зачитаний звіт про виконану роботу у 2013 році та досягнуті результати в охороні здоров’я громадян і функціонуванні закладу в цілому. Ольга Василівна висловила слова подяки міському голові та депутатському корпусу за підтримку в багатьох питаннях для СМСЧ №2. За звітний період медсанчастина працювала плідно, удосконалювався кадровий потенціал, проводилася робота з модернізації бази, вживалися заходи щодо поліпшення соціального захисту медпрацівників. Доповідь доповнювалась слайдами зі схемами та графіками. По завершенню доповіді, слово мав міський голова Євген Квасневський, який також озвучив досягнуті результати в підтримці медичного закладу на прикладі придбаних апаратів і ремонту палат та проаналізував допомогу, яку СМСЧ №2 може отримати в теперішньому році від влади та депутатського корпусу. Далі були представлені звіти та доповіді представників медсанчастини про виконану роботу і плани на 2014 рік.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...