![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Перебіг подій зимових періодів попередніх років свідчить про можливість виникнення несприятливих погодних умов, пов’язаних з різким зниженням температури повітря, сильними снігопадами, сніговими заметами, налипанням мокрого снігу, ожеледдю, ожеледицею тощо. Ці природні явища можуть мати місце як на адміністративній території міста Южноукраїнська, так і на прилеглих територіях сусідніх населених пунктів, районів та областей. Також у негоду на автодорогах може бути блокованим пасажирський та особистий транспорт, в якому перебуватимуть люди, що потребують допомоги.
З метою тимчасового розміщення та харчування постраждалого населення (туристи, пасажири транспорту міжміського та міжобласного сполучення, мало захищені верстви населення тощо), яке може потрапити до осередку надзвичайної ситуації, пов’язаної з погіршенням погодних умов, наказом керівника цивільного захисту міста – міського голови від 25.11.2013 №6 «Про визначення місць для тимчасового перебування та харчування населення, яке може потрапити до осередку надзвичайної ситуації, пов’язаної з погіршенням погодних умов», визначено міський автовокзал та кафе «Хвилинка», розташоване у його приміщенні.
Управлінням з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи і взаємодії з правоохоронними органами міської ради підписано відповідні погоджуючи документи.
Населення міста на період негоди просимо обмежити пересування на власному транспорті та при паркуванні у дворах забезпечити безперешкодний проїзд комунальної техніки.
У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте
2-15-47 або 101!
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...