![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Указом Президента України 2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.
200-річчя від дня народження Тараса Шевченка - подія загальноукраїнського та навіть світового культурного масштабу. Підготовка до 200-річного ювілею Кобзаря триває впродовж кількох останніх років. І у 2014 році роботу присвячено належному відзначенню цієї знаменної дати.
З метою реалізації в місті завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка, 17 січня відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в місті Южноукраїньку.
До цієї події у міста заплановано ряд культурно – мистецьких подій: тематичні виставки у бібліотеках, експозиції у музеї, урочистий захід у палаці культури "Енергетик", планується запросити театральний колектив міста Миколаєва із виставою за одним із творів Т.Шевченка. Активно готуються до ювілейної дати і навчально – виховні заклади міста, у них запланована ціла низка виховних заходів, концертів, конкурсів, тощо. Члени організаційного комітету заслухали звіти виконавців запланованих заходів щодо стану їх виконання, визначили шляхи реалізації ряду питань, які потребують вирішення: продовження будівництва скверу Тарасу Шевченку, озеленення його території, тематичне оформлення міста з нагоди 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Ззаходи та анонси до них будуть висвітлюватись у засобах масової інформації міста.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...