![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє, що 17.06.2016 о 900 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою:м.Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 48, ІІ поверх, буде проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передане в оренду на конкурсних засадах:
Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 № 629, та Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».
Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 31.05.2016№200(далі - Положення).
Претенденти подають конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті.
Конкурсна документація претендента складається із:
1) підтвердних документів:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення);
- копії документів: кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);
- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);
- інформація про претендента (додаток 4 до Положення).
2) пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;
3) документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення).
Строк виконання робіт - не більше ніж п’ять календарних днів після дати укладення договору на виконання робіт.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна), калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до приймальні міського голови (вул. Дружби Народів,48, ІІ поверх) до 16-00 години 13.06.2016.
Телефон для довідок: 5-52-21.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...